7. sınıf İngilizce 4. 5. Ünite çalışma kağıdı indir bulmacalı worksheet Eğlenceli

Tüm İlköğretim Okulları 7. Sınıf İngilizce Dersi Çalışma Kağıtları, Yaprak Testler, Sınıf İçi Etkinlikler, Ünite Tekrarı, English, Class, Worksheets, Quizzes, Unit Reviews, Papers... Paylaşım Forumu, İndir, Download, Paylaş, Yükle

Moderatör: minik

7. sınıf İngilizce 4. 5. Ünite çalışma kağıdı indir bulmacalı worksheet Eğlenceli

Mesajgönderen gaddar » 13 Eyl 2011, 19:38

İlköğretim, primary school, English 7. th classes, 4. 5. Ünite Adjectives, Comparatives, comparison of adjectives, Sıfatlar, Sıfatların karşılaştırması, konu anlatımı, bulmaca, İlköğretim, primary school, unknown words, bilinmeyen kelimeler, indir, yükle, download, 7. sınıf clas 4. 5. ünite için çalışma kağıdı. İngilizce Sıfatlar ile ilgili test yerine bulmacalı çalışma kağıdı. Sıfatların ezberlenmesini kolaylaştıracaktır.
DOSYALAR---->>>>>>
adjective_comp.doc
adjective_comp.pdf

Oldukça eğlenceli, 1. derste bulmacayı çözdürüyorum, 2. dersin yarısından itibaren de öğrencilerime ödül olarak boyama sayfasını yaptırıyorum.
Sınıfta çok güzel, eğlenceli bir ortam oluşuyor. İlk Dosya .doc Word dosyasıdır. Eğer bu dosyada harfler bozuk görünüyorsa 2. dosyayı da açınız. ikinci dosya .pdf uzantılıdır ve harfler yada karakterler bozuk çıkmayacaktır.
Bu worksheet'te aslında 3 tane bulmaca var. ilk iki bulmacanın içinde bulunacak kelimeler ikisinin ortasındaki satırda verilmiş. 3. bulmaca da en altta...o daha kolay, bildiklerini buluyorlar.
Ayrıca Buz devri kahramanları, Sid ve Sincap, Squirrel resimlerini karşılaştırıp, comparative sentences, cümleleri yazıyorlar. En alttaki wordsearch'ın kelimelerini bulurken bu Sid ile ilgili verilmiş adjectivelerden de faydalanabiliyor öğrenciler...
İngilizce dersi 4., 5. 6. 7. 8. sınıf wordsearch, bulmacalı, worksheet yüklemelerime devam ediceğim. Bulmacaları yarından itibaren düzenleyip haftaya kadar siteye atarım herhalde...İyi çalışmalar...
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için Lütfen Üye-Kayıt Olunuz. Kayıt Olursanız Tüm Dosyaları İndirebilirsiniz.
Resim
Kullanıcı avatarı
gaddar
Tam Moderatör
Tam Moderatör

Dön İNGİLİZCE DERSİ 7. SINIF ÇALIŞMA KAĞITLARI, YAPRAK TESTLER, SINIF İÇİ ETKİNLİKLER, ÜNİTE TEKRARI, WORKSHEETS, QUİZZES...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir